תחומי פעילות

F.K. Group

תחנות כוח להשכרה

genrent

fkgen
horus

 

GenRent ו-פ.ק. גנרטורים וציוד בע"מ מספקות פתרונות זמניים לייצור חשמל, לרבות:

  • פיתוח, תכנון, התקנה ותפעול של תחנות כוח זמניות.
  • השכרה/מכירה של גנרטורים מבוססי דיזל וגז.

rio-branco-short-term
תחנות כוח קבועות


telemenia

  • טלמניע מתכננת, בונה ומפעילה תחנות כוח ברחבי הגלובוס.
  • הספק תחנות הכוח של טלמניע נע בין 1MW ל- 350MW והן מבוססות על אנרגיה הידרואלקטרית או על דלקים שונים כגון גז טבעי, מזו"ט (HFO), ביו-גז, דיזל, וביו-דיזל.telemenia-hfo
אנרגיות מתחדשות

inbar

fkgen
  • זרוע האנרגיות המתחדשות של הקבוצה מפתחת, בונה ומפעילה תחנות מבוססות אנרגיה סולארית ואנרגיית רוח.
  • חברת ענבר הינה קבלן הקמה (EPC) של תחנות כוח סולאריות
  • פיתוח ובעלות של פרויקטים מבוססי אנרגיה סולארית ואנרגיית רוח במזרח התיכון, אפריקה ומזרח אירופה.

photovoltaic-roof

קבוצת פ.ק. הינה שחקנית בינלאומית מובילה בתחום האנרגיה, המציעה ללקוחותיה תחנות כוח ופתרונות ייצור חשמל מקיפים בהספק של 250kW ועד מעל 500MW. קבוצת פ.ק. מספקת ומתקינה פתרונות ייצור חשמל מבוססי אנרגיות קונבנציונליות כמו גם אנרגיות מתחדשות, אשר נותנים מענה לטווח רחב של צרכים וצרכנים.

קבוצת פ.ק. הינה בעלת ניסיון ומומחיות בפיתוח פרויקטים, בייחוד בשווקים מתעוררים. לקבוצה עמדה ייחודית בשוק האנרגיה בזכות השילוב של יכולות פיננסיות, טכניות וניהוליות הנדרשות עבור פרויקטים לייצור ואספקת חשמל. קבוצת פ.ק. ממוקדת ביצועים, מקפידה על תהליכי קבלת החלטות יעילים ומתחזקת קשרים הדוקים וארוכי-טווח עם שותפים מקומיים.

קבוצת פ.ק. מעסיקה כ-500 עובדים ונהנית מאיתנות פיננסית המאפשרת לה לממן בעצמה את הפרויקטים שלה.

חטיבת תחנות כוח להשכרה

GenRent International Limited ו-פ.ק. גנרטורים וציוד בע"מ מספקות פתרונות זמניים לייצור חשמל לרבות פיתוח, תכנון, התקנה ותפעול של תחנות כוח זמניות כמו גם השכרה ומכירה של גנרטורים מבוססי דיזל, גז ומזו"ט (HFO).

חטיבת תחנות כוח קבועות

טלמניע בע"מ מתכננת, בונה ומפעילה תחנות כוח בעולם כולו. תחנות הכוח של טלמניע הן בהספק של החל מ- 1MW ועד 350MW, והן מבוססות על אנרגיה הידרו-אלקטרית או על דלקים שונים כגון גז טבעי, מזו"ט (HFO), ביו-גז, דיזל וביו-דיזל. החברה הינה קבלן הקמה (EPC) בינלאומי מוביל ובעלת ניסיון עשיר בתכנון, בנייה, חיבור והפעלה של תחנות כוח ביותר מ- 55 מדינות על פני 4 יבשות. טלמניע פועלת באמצעות שלושה מטות ראשיים - גבון, עבור פעילותה באפריקה, פאראגווי, עבור פעילותה באמריקה הלטינית וקפריסין, עבור פעילותה במזרח אירופה ובאסיה. על ידי מינוף התמיכה והידע של קבוצת פ.ק., הגדילה טלמניע בשנים האחרונות את מעורבותה בפיתוח והשקעה בפרויקטים כיצרן חשמל פרטי, וכן בפרויקטי BOT ו- BOO. באמצעות רשת בינלאומית של שותפים פיננסיים נוטלת טלמניע את התפקיד המוביל בגיוס חבילות מימון לפרויקטים שלה. לטלמניע חטיבות פנים-ארגוניות לתכנון חשמלי ומנהלי פרויקטים המועסקים על ידי החברה. היא מתמחה בפרויקטים ייחודיים התפורים במיוחד עבור הלקוח, לרבות בפרויקטי turn-key להקמת תחנות כוח. לטלמניע ניסיון עשיר בפעילות במדינות מתפתחות ובשווקים מתעוררים והיא משמרת ומנהלת חבילות מימון שהורכבו במיוחד עבור כל אחד מן הפרויקטים שלה.

חטיבת אנרגיות מתחדשות

חטיבת האנרגיות המתחדשות של קבוצת פ.ק. מפתחת, בונה ומפעילה תחנות כוח מבוססות אנרגיה סולארית ואנרגיית רוח במזרח התיכון, אפריקה ומזרח אירופה. לחטיבת האנרגיות המתחדשות ניסיון עשיר בתפעול ותחזוקה של תחנות כוח והיא מקיימת שיתופי פעולה עם קבלני הקמה (EPC) אירופאים מובילים ועם מפתחי טכנולוגיה פוטו-וולטאית. חטיבת האנרגיות המתחדשות צברה ידע והבנה מעמיקים של הטכנולוגיה והשוק והיא מעסיקה מומחים בתחומי הרישוי, ההנדסה והניתוח הטכני-כלכלי.

ענבר אנרגיה סולרית בע"מ הנה ספקית מובילה של פתרונות אנרגיה סולארית. ענבר מפתחת, בונה ומתחזקת מערכות פוטו-וולטאיות. לענבר ניסיון בהתקנה ותחזוקה של מערכות פוטו-וולטאיות בהספק של יותר מ-12MW. פרויקטים נוספים במזרח התיכון ובאפריקה בהספק כולל של 160MW מצויים בשלבי פיתוח שונים.

בשנת 2011 קיבלה קבוצת פ.ק. החלטה אסטרטגית להיכנס לתחום אנרגיית הרוח. הקבוצה עוסקת בפיתוח של מספר פרויקטים בתחום אנרגיית הרוח באפריקה ובאזור הבלקן, בהם היא תשמש כקבלן הקמה (EPC) לפרויקט וכן תקבל נתח מהבעלות בפרויקט.